Rowery

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów renomowanych firm. Nasz dział rowerowy oferuje artykuły wskazanych poniżej producentów. W Kolarzku możesz również przywrócić blask i dawną formę posiadanym już sprzętom, korzystając z naszego serwisu.

Zajmujemy się sprzedażą rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Osoby zainteresowane rowerami elektrycznymi, zapraszamy do kontaktu. Doradzamy i pomagamy dobrać odpowiedni e-bike do potrzeb klientów. Konwertujemy również rowery na elektryczne. Nasze przykładowe konwersje można zobaczyć tutaj: rowery konwersje

Logo Kelys

Kellys

Kellys Bike Company to firma posiadająca w swojej ofercie wysokiej klasy rowery dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Asortyment tej renomowanej firmy dostępny jest w Sklepie Kolarzyk.


Bolt

Konwersja na rower elektryczny

BOLT dystrybutor silników elektrycznych i baterii do rowerów.

W ofercie są zestawy, które umożliwiają konwersję tradycyjnego roweru w szybki e-bike – rower elektryczny. Sprzedaż prowadzona na terenie Unii Europejskiej. Polski produkt z polską gwarancją!

Sklep Kolarzyk jest oficjalnym dystrybutorem tych produktów. Zajmujemy się również montażem do rowerów.


RIDLEY

Firma Ridley Bikes została założona w 1997 roku przez Jochima Aertsa, konstruktora ram i malarza, który od 1990 roku produkował ramy dla belgijskich firm rowerowych. W ciągu kilku lat Ridley stał się liderem na belgijskim rynku rowerów wyścigowych. Szeroki wybór rowerów dostępny w Kolarzyku!


Shimano

Schimano to największy na świecie producent części rowerowych, przeznaczony zarówno dla zawodowców, jak i dla tych, dla których rower to sposób na spędzenie wolnego czasu, część stylu życia lub po prostu środek transportu. Firma została założona w 1921 roku w Japonii przez Shōzaburō Shimano, stając się symbolem jakości i niezawodności.


Majdler

Firma Majdler powstała w 1992 roku i działa w branży rowerowej. Jest to firma rodzinna, założycielem  jest Jan Majchrowski, który jest trenerem I klasy w kolarstwie, oraz byłym reprezentantem Polski w kolarstwie szosowym. Kolekcja marki Majdller jest stale powiększana, posiadamy sieć odbiorców na terenie kraju i Europy.


FUJI

Założona jako firma produkująca rowery japońskie ( Nichibei Trading ) w 1899 roku. Fuji jest jedną z najstarszych zachowanych marek rowerowych na świecie. Dziś FUJI jest znaną na całym świecie marką tworzącą piękne i dopracowane rowery dla każdego kto mocniej intersuję się sportem rowerowym. Na rowerach marki Fuji jeżdżą zawodnicy NetApp-Endura, Geox-TMC jak również zawodnicy polskiej grupy młodzierzowej Wibatech Fuji Żory